Ford Servis'te kat kat indirim fırsatı sizleri bekliyor!

Ford Servis İndirimi

Keyfinizi Katlayacak Ford Servis Fırsatı!

Ford yetkili servislerinde bireysel ve tüzel kullanıcılarımızı %35'e varan indirimlerle karşılıyoruz.

Bireysel

Ford LifeCard ile Ford yetkili servislerinde yapacağınız mekanik servis harcamalarında orijinal yedek parça ve işçilikte geçerli, aracınızın yaşına göre, size özel %35'e varan özel indirim kazandırır.

Tüzel

Ruhsat sahibi şirket olan tüzel müşterilerimizin tüm binek, Transit, Transit Connect ve Ranger araçlarda periyodik bakım ve mekanik onarımda %35'e varan indirim Ford yetkili servislerinde!

Siz de Ford Servis’e gelin, bu benzersiz indirimi kaçırmayın! 1

Kampanya detayları aşağıdadır;


Otomobil ve Ticari Araçlarda*

Yaş İndirim Oranı
0 - 1 yıl (0-12 ay) -
1. yaş (13-24 ay) 5%
2. yaş (25-36 ay) 10%
3. yaş (37-48 ay) 15%
4. yaş (49-60 ay) 20%
5. yaş (61-72 ay) 25%
6. yaş (73-84 ay) 30%
7. yaş ve sonrası (85 ay -) 35%

1 Kampanya, Ford yetkili servislerinde yapılacak periyodik bakım, mekanik onarım, aksesuarlar mekanik işçiliklerde geçerlidir. Faturanın dip toplamından aracın girdiği indirim skalasına göre indirim uygulanır. (Lastikler kampanya indirimine dahil değildir. Başka kampanyalarla birleştirilemez ve kaporta işlemlerinde geçerli değildir.)


Araç yaşının büyümesi sonrası bir sonraki indirim skalasındaki indirimin hak edilebilmesi için son 15 ay içerisinde en az bir defa Ford yetkili servislerinden periyodik bakım veya Eko Servis hizmeti alımı yapılmış olması gerekmektedir. Kampanya 30 Haziran 2022 tarihine kadar, kampanyaya katılan yetkili servislerde geçerlidir.


Ford Otomotiv San. A.Ş. belirtilen kampanyaları önceden haber vermeksizin sonlandırma, tekrarlama, uzatma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Ford Otomotiv San. A.Ş. kampanyalarla ilgili yapacağı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.