Kurumsal

NAS OTOMOTİV

Maşuk Nas’ın kuruculuğunda 1987 yılında ilk yerini Midyat’ ta açarak otomotiv sektörüne adım attı.

Geçen süre içinde Otomotiv sektöründe güven ismi ile bağdaştırılmış, pazara yön vererek yenilikçi, enerji ve kaliteyi temsil eden bir firma olarak tanındı.

“ Ford’ un plakası 47 olsun” sloganıyla 6 mayıs 2006 da Mardin Havaalanı bitişiğinde kurmuş olduğu 10.000 m alan üzerindeki tesisi ile Mardin’ in çağdaş yüzü haline gelmiştir. Midyat’ ta olduğu gibi Mardin’de de bir ilki gerçekleştirerek geniş bir alan içerisinde Araç Satış, Kaporta Boya, Mekanik Servis, Yedek Parça, Sigorta, Araç Kiralama, Petrol istasyonu gibi farklı hizmetleri tek bir yerden müşteriye sunmaktadır.

Nas Otomotiv, devamlılığının en önemli simgesinin “Değişim” olduğuna inanmaktadır. Gelişmelere dinamik bir biçimde uyum sağlamakta, hizmetlerinde müşteriyi merkez olarak almakta ve bu paralelde stratejisini oluşturmaktadır.

 Nas Otomotiv bu amaca göre şekillendirilmiş bir insan kaynağı politikasına sahip olmakla beraber, kaliteli, çağdaş, dinamik ve genç kalan bir marka olmak yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

FAALİYET ALANLARI

SATIŞ             : Ford markalı 0 Km araçları, uzman satış ekibiyle, finans ve her türlü işlemlerinin takibi edilmek suretiyle satışını yürütmektedir.

SERVİS          : Mekanik ve kaporta-boya bölümü ile binek, ticari, ağır ticari her türlü aracın bakım ve onarımları Ford Otosan sertifikalı uzman teknisyenler tarafından yürütülmektedir.

YEDEK PARÇA : Ford Otosan araçlarının orijinal yedek parçaları satışı yürütülmektedir.

SİGORTA        : Her türlü araç, konut, işyeri güvence altına alınmakta, kasko poliçeleri *düzenlenmektedir.

AVİS              : Uzun ve Kısa süreli, her türlü segmentte araç kiralamaları yapılmaktadır.

OPET              : Opet mamülü akaryakıt ve madeni yağ satışı gerçekleştirilmektedir.